Makeup, vlasy, oblečení...

Makeup

Makeup nemusíte řešit. Stačí se nalíčit jemně jak jste zvyklé. A pokud se nelíčíte, neličte se. Já vám na místě případně upravím obočí. Zbytek zařídí postprodukce. Tedy úpravy na PC po focení. Většina mých modelek je nenalíčená. U maminek navíc není žádoucí mít stíny a jiné nápadné líčení. Taktéž se nebojte, máte-li nějaké nedostatky. Vše hravě odstraním, zároveň z vás ale neudělám jinou ženu, nebojte .)

Oblečení

Co s sebou si řekneme dle zvoleného typu focení. Obecně platí, že čim jednodušší tím lepší. Snažím se fotit jemné romantické fotografie. Na vanové focení je to velmi jednoduché. Stačí kalhotky a já vám na zakrytí jiných míst půjčim tyl či jiné látky. Na focení v ateliéru se dohodneme. Většinou jde o čistá tílka - bílá nebo černá, možno i pruhovaná. Nikdy ne divoké vzory. Taktéž vypadá velmi pěkně krajka a přednost dávám světlé variantě.

Vlasy

Ani vlasy nemusíte nijak zvlášť řešit. Těhotenské fotografie které dělám, vycházejí z pohody a přirozenosti. Tedy do vany děláme většinou drdol nebo rozpuštěné. V případě zájmu lze využít květinové čelenky a doplňky, které mám.