4500 Kč (focení v pronajatém ateliéru s vanou)
nebo 3000 Kč - focení u vás doma
v ceně materiál - kytky, "hábity", voda
♥ ♥ ♥ 
(těhotenské, interirér, exteriér, vana, děti, párové focení. Napište mi jakou máte představu a dohodneme se konkrétněji. Ráda přistupuji ke každému individuálně. U vanových focení je cena stejná - počítá se i s materiálem spotřebovaným na květinovou lázeň - lze si zvolit květiny, v případě jiných nápadů se můžeme dohodnout i jinak, nebojte se napsat .)

♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥ 

K FOTKÁM ZDARMA I TISK FOTOGRAFIÍ NA A4 A A3 KVALITNÍ KŘÍDOVÝ PAPÍR LESK 

OFOCENÍ PROBÍHÁ U MĚ DOMA či v dohodnutém ateliéru (ateliér za příplatek) - Můj domácí ateliér a vana a interiér se nachází kousek od metra Ládví (přesnou adresu vám sdělím při naší soukromé komunikaci)

Nezapomeňte, že focení nekončí dnem kdy fotíme. Následuje několik hodin strávených u PC s úpravami. Ceny nejsou zdaleka tak vysoké jako u jiných fotografů... Je to proto, že focením se neživým na full time a je to pro mě stále radost a přivýdělek. Neřeším přesný počet fotek. Určití počet zaručuji - z každého focení minimálně 10 ks - ale maximální počet neřeším. Je tedy možné, že dostanete i více než 20 fotek. Především když fotím prcky. A fotky vám také ráda vytisknu a případně i zarámuji. Kromě upravených fotek dostanete i dost fotek neupravených v menším formátu. Fotografie posílam přes internetové uložiště - obdržíte link s fotkama ke stažení.


Na vyžádání ráda poskytnu fakturu. Nejsem plátcem DPH.