2000 Kč - 3000 Kč
♥ ♥ ♥ 
(těhotenské, interirér, exteriér, vana, děti, párové focení. Napište mi jakou máte představu a dohodneme se konkrétněji. Ráda přistupuji ke každému individuálně. U vanových focení se počítá i s materiálem spotřebovaným na květinovou lázeň - lze si zvolit květiny, v případě jiných nápadů se můžeme dohodnout i jinak, nebojte se napsat .)

♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥ 
Nezapomeňte, že focení nekončí dnem kdy fotíme. Následuje několik hodin strávených u PC s úpravami. Ceny nejsou zdaleka tak vysoké jako u jiných fotografů... Je to proto, že focením se neživým na full time a je to pro mě stále radost a přivýdělek. Neřeším přesný počet fotek. Určití počet zaručuji - z každého focení minimálně 10 ks - ale maximální počet neřeším. Je tedy možné, že dostanete i více než 20 fotek. Především když fotím prcky. A fotky vám také ráda vytisknu a případně i zarámuji. Kromě upravených fotek dostanete i dost fotek neupravených v menším formátu. Fotografie posílam přes internetové uložiště - obdržíte link s fotkama ke stažení.

♥ Tisk fotek - A3 formát

Tisk všech upravených fotek - lesklý pevnější papír

300 Kč

♥ Tisk fotek - A4 formát

Tisk všech upravených fotek - lesklý pevnější papír

250 Kč

♥ Dojezd k vám domů Praha a okolí

Praha a Střední Čechy - 800 Kč plus k částkám výše

800 Kč

♥ Dojezd k vám domů ostatní města

Dojezd mimo Prahu a Střední Čechy. Není to totiž jen doplatek na benzín, ale i za můj čas. Focením totiž strávím více času, i cestou. Musím si taktéž sbalit světla a další věcičky.

1200 Kč


Informace k EET - Podnikatelská činnost fotografování (CZ NACE 74.20 Fotografické činnosti) spadá do 3. fáze
(od 1. 3. 1018) - tedy od 1.3.2018 u mě nebude možné platit v hotovosti ale pouze převodem. Na vyžádání ráda poskytnu fakturu. Nejsem plátcem DPH.