monikaaronn@gmail.com | facebook.com/mamafoti | +420 736 525 202

Ahoj, jsem Monika a taky máma a ráda fotím ♥

Focení se více věnuji 7 let a vždy se zaměřením na ženskou krásu a především na alternativní krásu.. Nikdy bych si nemyslela, že budu fotit i těhotný nebo mimina. Musím totiž přiznat, že málokdy jsou těhotenské fotografie vkusné a krásné. Pak jsem ale narazila na zahraniční fotografie - těhotné a mimina ve vaně. A bylo to - nadchla jsem se! 

Myslím, že focení ve vaně je i v ČR oblíbené, nicméně těhotné a miminka ve vaně s kytkami jsem tu ještě nezahlédla* a proto jsem se rozhodla je takto fotit. (doplněná poznámka: Když jsem tuto stránku v říjnu 2016 zakládala, tak se tento styl v ČR nefotilo, nyní už najdete i jiné fotografy. Promyslete si ale jestli chcete ušetřit nebo mít fotky, které nezavání kýčem .)

Chvíli trvalo, než jsme vychytala, jak takovou lázeň správně připravit a jaké květiny lze použít, ale o to víc mě to baví. Navíc nerada fotím něco, čemu nevěřím. A nově také ráda barvím vodu na růžovo, modro a vůbec experimentuji například i s jehličím či kapradím a větvičkami.

BIO: 31 let, dcera Emilka - 4 roky. Jako OSVČ se věnuji konzultačním činnostem v oblasti marketingu a designu a také vedu alternativní magazín.

Těším se na vás!

KONTAKT: 
email: monikaaronn@gmail.com / mobil: +420 736 525 202

Doporučení od maminek, které jsem již fotila:

Michaela Dvořáková: "Nechala jsem se fotit se svým čtyřměsíčním synem, jako dárek pro manžela. Dárek se nesmírně povedl, manžel byl dojatý. Všichni, kteří hotové fotky viděli je moc pochvalovali. Nejsou to obyčejné ateliérovky, ale fotky, které mají duši. Fotky, ze kterých je cítit láska. Fotky které žijou. Prostě díky Moni, jsi úžasná vládkyně fotoaparátu!"

Veronika Ferencová: "Vzhledem k mé velice stydlivé a spíše introvertní povaze, by mne nikdy nenapadlo nechat se vyfotit - těhotná, netěhotná, oblečená, polonahá... I klasické rodinné focení nemůžu vystát. Pak jsem ale viděla jednu z nejhezčích těhotenských fotek. Fotila ji Monika - má spolužačka ze střední. Musela jsem jí fotku pochválit. A tím se to všechno spustilo. Monika mi navrhla, abych se také dala vyfotit, pár kamarádek v okolí se na těhotenské focení také chystalo, do toho hormony nebo co a navíc blížící se výročí s partnerem, to vše rozhodlo a já svůj stud překonala. A nelituji! Focení s Monikou bylo moc fajn, bezprostřední a v pohodě. Klidně bych to zase někdy zopakovala. A když jsem pak viděla výsledek! Úžasný! Mohu všem jen doporučit!"