Ahoj, jsem Monika a taky máma a ráda fotím. Mám ráda přátelský a otevřený přístup.

Focení se více věnuji 5 let a vždy se zaměřením na ženskou krásu a především na alternativní krásu.. Nikdy bych si nemyslela, že budu fotit i těhulky. Musím totiž přiznat, že málokdy jsou těhotenské fotografie vkusné a krásné. Pak jsem ale narazila na zahraniční fotografie - těhulky ve vaně. A bylo to - nadchla jsem se! Myslím, že focení ve vaně je i v ČR oblíbené, nicméně těhule ve vaně s kytkama jsem tu ještě nezahlédla a proto jsem se rozhodla je takto fotit (upgrade - když jsem tuto stránku v říjnu 2016 zakládala, tak seto v ČR nefotilo, nyní už ano, maminky dávejte ale pozor, aby ten kdo tofotil měl znalost v úpravě fotek, alespoňzákladní a nějaký vkus a cit pro estetično, aťto nějak vypadá, když už někomu platíte .)

Chvíli trvalo, než jsme vychytala, jak takovou lázeň správně připravit a jaké květiny lze použít, ale o to víc mě to baví. Navíc nerada fotím něco, čemu nevěřím.

BIO: 30 let, dcera Emilka narozena 8.4.2016. Vdaná. Zaměstnáním Account Manager v Ogilvy (www.ogilvy.com), ale nyní na mateřské. Jako OSVČ na vedlejší činnost se věnuji konzultačním činnostem v oblasti dětského zboží a facebook komunikaci, focení, designu a také vedu alternativní magazín a tvořím další projekty kolem alternativních stylů života věnujícím se především tetování.

Znamením váha a sedí to naprosto přesně, ikdyž na to jinak moc nevěřím: Váhy v životě usilují o harmonii a soulad a mají buňky pro umění, často bývají sami velmi tvořiví. Mají smysl pro férovou hru. V každé své činnosti usilují o klid a rovnováhu, spěchu a stresu se vyhýbají. Z toho pramení jejich příslovečná nerozhodnost. Často si nemohou vybrat mezi protichůdnými názory a hledají kompromisy. Snaží se vyhovět lidem kolem sebe natolik, že někdy u toho trochu pozapomene na to, co vlastně původně chtěla ona sama. Uznávám, že někdy tak jemná nejsem, ale každý má dvě stránky ne?

KONTAKT: 
email: monikaaronn@gmail.com / mobil: +420 736 525 202
fb: www.fb.com/mamafoti / instagram: www.instagram.com/monicorn_mamafoti
Místo focení - Praha a ateliér Praha Východ - Horoušany (15 minut za Černým mostem)


Doporučení od maminek, které jsem již fotila:

Michaela Dvořáková: "Nechala jsem se fotit se svým čtyřměsíčním synem, jako dárek pro manžela. Dárek se nesmírně povedl, manžel byl dojatý. Všichni, kteří hotové fotky viděli je moc pochvalovali. Nejsou to obyčejné ateliérovky, ale fotky, které mají duši. Fotky, ze kterých je cítit láska. Fotky které žijou. Prostě díky Moni, jsi úžasná vládkyně fotoaparátu!"

Veronika Ferencová: "Vzhledem k mé velice stydlivé a spíše introvertní povaze, by mne nikdy nenapadlo nechat se vyfotit - těhotná, netěhotná, oblečená, polonahá... I klasické rodinné focení nemůžu vystát. Pak jsem ale viděla jednu z nejhezčích těhotenských fotek. Fotila ji Monika - má spolužačka ze střední. Musela jsem jí fotku pochválit. A tím se to všechno spustilo. Monika mi navrhla, abych se také dala vyfotit, pár kamarádek v okolí se na těhotenské focení také chystalo, do toho hormony nebo co a navíc blížící se výročí s partnerem, to vše rozhodlo a já svůj stud překonala. A nelituji! Focení s Monikou bylo moc fajn, bezprostřední a v pohodě. Klidně bych to zase někdy zopakovala. A když jsem pak viděla výsledek! Úžasný! Mohu všem jen doporučit!"