Interiérové focení

Foti mohu u vás doma (za příplatek dle dohody a dálky) nebo u mě doma což preferuji vzhledem k tomu, že mám malou cácorku. Níže najdete různé typy interiérového focení a potřebné informace. Kdyby vám nějaké info chybělo, neváhejte mi napsat na monikaaronn@gmail.com

Focení v mini ateliéru

Focení před barevným plátnem v mém miniateliéru. Skvěle poslouží na těhotenské fotografie. Zvolit si můžete barvu pozadí .) U těhulek doporučuji vždy spodní prádlo - krajkové, ale jednoduché, decentní anebo ráda zapůjčim tyl, s kterým se každá těhulka stane princeznou.Níže najdete fotky z miniateliéru jako ukázku .)

Kojící fotografie

Příjdete. Seznámíme se. A hlaně já s miminkem. U kojících fotek totiž vzniknou i fotky samotného miminka. Většinou kojící fotky fotím v ložnici na posteli. Kde jsme jen my tři. Vy, já a miminko. Máme tam pěkně teplíčko, vždy nově vyprané deky, polštáře. Povídáme, kojíte, fotím .) Žádný stres, pohoda. Pokud je miminko uplakané nevadí. Počkáme, neruším vás .) 

Další místa u mě doma

U mě doma lze využít taktéž sedačku, křeslo, postel, okno.. Vše je o dohodě. Také je možné dojet za Vámi. Je třeba se ale předem dohodnout, cena bude vyšší cca o 800 Kč (Praha a Střední Čechy)

Interiérové focení u vás doma či v pronajatém budoir ateliéru